Akce

Podívejte se na proběhlé a nebo teprve naplánované akce spojené s naším projektem.

Nadcházející akce

Proběhlé akce

Pomozte Praze 9 obstát v evropské konkurenci! Praha 9 se připojila k evropské cyklistické výzvě 2015. Po celý měsíc květen budou evropská města soutěžit o to, kolik kilometrů najedou na kole. Stačí vzít kolo, stáhnout si do mobilu aplikaci Cycling365, která Vaše kilometry započítá, a přidat se k týmu Prahy 9! Oficiální webové..
Výstava BETTER IN BIKE byla zástupcům MČ Praha 9 představena v Madridu na studijní cestě v rámci evropského projektu INVOLVE, jehož je MČ Praha 9 partnerem. Tato díla byla vytvořena nejlepšími španělskými ilustrátory a grafiky a klade si za cíl motivovat lidi k cestování na kole. Výstava již navštívila města Madrid, Sevilla, Vitoria,..
Stejně jako v loňském roce byl midibus-mimořádná linka vánočních přání vyzdobený přáníčky našich dětí ze základních škol v Praze 9 k prohlédnutí dne 1.12.2014 u příležitosti rozsvícení vánočního stromku vedle radnice Prahy 9. Tento autobus pak rozvážel návštěvníky ve třech vlnách z Vysočan zpět..
CYKLOVÝLET S DĚTMI 26.8. a 28.8.2014 V posledním prázdninovém týdnu uspořádala MČ Praha 9 ve spolupráci s městskou policí cyklovýlety pro děti. Městští strážníci nás doprovázeli po celou cestu, dohlíželi na to, aby se děti chovaly ukázněně na pražských cyklostezkách, a rovněž byli velkou oporou při plánování..
Jak si první cyklovýlet užili děti ze základní školy Na Balabence 18. června jsme před koncem školního roku vyrazili na výlet na kolech. Někteří spolužáci jeli na koloběžkách, proto jsme zvolili trasu, kterou zvládli i oni. Naším cílem byla pražská zoo. Odjížděli jsme od školy v 8 hodin a žáci z ostatních tříd se..
 

© Praha 9

Zdravá devítka 2014

Technicky zajišťuje Ajtíci